به گزارش گروه سیاسی ناسی ایم ، روز قدس که نماد همبستگی جهانی با مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با استکبار است دیروز نیز مانند هر سال با حضور حماسی مردم ایران در کنار مردم دیگر کشورها برگزار شد. اما روز قدس امسال در ایران حال و هوایی متفاوت داشت.

چند شب گذشته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شلیک شش موشک نقطه زن زمین به زمین طی عملیات “لیله القدر” از کرمانشاه و کردستان به مقر تروریست ها در دیرالزور سوریه سیلی محکمی به آنها زدند. در این عملیات تعداد زیادی از فرماندهان و نیروهای این گروه تکفیری کشته و خسارت های زیادی نیز به ادوات نظامی آنها وارد شد.

حس نفرت مردم از تروریست ها که با عملیات تروریستی تهران چند برابر شده بود همراه با احساس غرور از عملیات موشکی سپاه در هم آمیخته بود و روز قدس را پرشور و متفاوت تر کرده بود. ملت ایران از ابتدای انقلاب هر بار که دشمنان چشم طمع به این آب و خاک داشتند با خون خودشان به میدان آمدند و اجازه دست درازی به هیچ احدی ندادند.

موشک های سپاه با دقتی که در عملیات “قدر” از خود نشان دادند پیام مردم ایران را بلند و رسا به گوش داعش و حامیان منطقه ای و بین المللی اش رساندند اما دشمنان و تروریست ها اگر کمی به عقب برگردند متوجه می شوند قدرت جمهوری اسلامی ایران نه موشک و هواپیما و بمب بلکه مردم هستند. امام خمینی به پشتوانه مردم و با دست خالی انقلاب کردند و پس از انقلاب در توطئه های مختلف از جمله هشت سال جنگ تحمیلی که همه ابرقدرت ها دست به دست هم داده بودند تا انقلاب اسلامی را در نطفه از بین ببرند، باز هم مردم بودند که با چند سلاح زنگ زده و از رده خارج اما با ایمان به خداوند توانستند در برابر متجاوزین بایستند و دشمنان را مایوس کردند. امروز هم اگرچه شهرهای موشکی در زیر زمین و سلاح های مختلف پشتوانه قدرت دفاعی ایران هستند اما در نهایت این مردم ایرانند که آماده اند مانند موشک بر سر دشمنان و تروریست ها فرود بیایند تا کوچکترین آسیبی به این آب و خاک نرسد.

دشمن اگر نگاهی گذرا به جنگ تحمیلی بیاندازد متوجه می شود در ایران علاوه بر شهرهای موشکی که در زیر زمین داریم، هشتاد میلیون موشک در روی زمین برای دفاع از ایران، انقلاب و اسلام آماده هستند و هرکس بخواهد به این کشور آسیبی بزند با همه وجود بر سر دشمنان فرود می آیند و آنها را زمین گیر می کنند. هرچند چند نفر در راهپیمایی دیروز همنوا با آمریکا و اسراییل سعی کردند این موشک ها و اتحاد را با توهین به روحانی خنثی کنند اما مردم ایران هوشیارتر از هر زمان دیگری آماده دفاع از کشور هستند و چند نفر حامی داخلی نمی توانند در این مسیر خللی ایجاد کنند.